Ons team

Ervaar ons gevarieerde team!

Meester Johan Nieuwkoop

Directeur


ma t/m do

directie.hetbaken@destroming.eu

Juf Anita Ruiter


Intern begeleider peuters en groep 1 t/m 3


di en do

anita.ruiter@destroming.eu

Juf Mariëlle Oudshoorn

Intern begeleider groep 4 t/m 8


di, do en vr

marielle.oudshoorn@destroming.eu

Juf Annemarie van den Herik

Leerkracht Leerplein groep 3 en 4 (di.mo)
Onderwijsassistente


ma, di en do

annemarie.vandenherik@destroming.eu

Juf Henrike Visser


Leerkracht Leerplein groep 5 en 6


ma en do.mi

henrike.visser@destroming.eu

Juf Carolien van Mourik

Leerkracht Leerplein groep 7 en 8
Teamleider groep 3 t/m 5


di, do en vr

carolien.vanmourik@destroming.eu

Juf Melina Faber

Leerkracht groep 1a
Begeleiding arrangementen Gedrag
Coördinator cultuur


di t/m do

melina.faber@destroming.eu

Juf Ilona Versteeg

Leerkracht groep 1a
Teamleider groep 1 en 2


ma en di

ilona.versteeg@destroming.eu

Juf Ankie de Peuter

Leerkracht groep 1b/2b


ma en di

ankie.depeuter@destroming.eu

Juf Mien de Peuter


Leerkracht groep 1b/2b


wo t/m vr

mien.depeuter@destroming.eu

Juf José de Kloe


Leerkracht groep 1b/2b


Momenteel met zwangerschapsverlof

jose.dekloe@destroming.eu

Juf Anita Vogel

Leerkracht groep 1c


ma t/m do

anita.vogel@destroming.eu

Juf Sietske Zoutewelle

Leerkracht groep 2a


ma t/m wo

sietske.zoutewelle@destroming.eu

Juf Liesbeth de Heer


Leerkracht groep 2a


do en vr

liesbeth.deheer@destroming.eu

Juf Anja de Boer


Leerkracht groep 3a


ma t/m wo*

anja.deboer@destroming.eu

Juf Yvonne Verweij


Leerkracht groep 3a


wo* t/m vr

yvonne.verweij@destroming.eu

Juf Deborah Bok


Leerkracht groep 3b


ma en di

deborah.bok@destroming.eu

Juf Riëtte de Vries


Leerkracht groep 3b


wo t/m vr

riette.devries@destroming.eu

Juf Charlotte van den Heuvel

Leerkracht groep 4a


ma t/m vr

charlotte.vandenheuvel@destroming.eu

Juf Carolien Hoeke

Ondersteuning groep 4a
Rekenspecialist
Coördinator Kanjer
Vertrouwenspersoon


ma.mo en vr.mo

carolien.hoeke@destroming.eu

Juf Nienke Golverdingen

Leerkracht groep 4b/5b


ma t/m vr

nienke.golverdingen@destroming.eu

LIO-Juf Julia Verzijl


Leerkracht groep 5b


do en vr

julia.verzijl@destroming.eu

Juf Elike van Oosten


Leerkracht groep 5a


ma en di

elike.vanoosten@destroming.eu

Meester Jan Willem Ouwendijk

Leerkracht groep 5a
Leerkracht De Werkplaats


ma en wo t/m vr

janwillem.ouwendijk@destroming.eu

Meester Ronald Feij



Leerkracht groep 6a


ma t/m vr

ronald.feij@destroming.eu

Meester Kees Lagewaard

Leerkracht groep 6b
Coördinator ICT


ma t/m wo

kees.lagewaard@destroming.eu

Juf Eline Bouman


Leerkracht groep 6b


wo t/m vr

eline.muilwijk@destroming.eu

Meester Ronald van der Kruk

Leerkracht groep 7a
Teamleider groep 6 t/m 8
Coördinator stagiaires


ma t/m vr

ronald.vanderkruk@destroming.eu

Juf Marjon Schmidt

Leerkracht groep 7a
Coördinator Engels


ma t/m do

marjon.schmidt@destroming.eu

Meester Johan Steketee

Leerkracht groep 7b
Coördinator ICT
Vertrouwenspersoon


ma t/m vr

johan.steketee@destroming.eu

Juf Annika Boere


Leerkracht groep 7b (do.mo)

Leerkracht diverse groepen (do.mi)

annika.boere@destroming.eu

Juf Marjan Goelema


Leerkracht groep 8a


ma en wo t/m vr

marjan.goelema@destroming.eu

Juf Tineke Zaal


Leerkracht groep 8a
Coach startende leerkrachten


di en do

tineke.zaal@destroming.eu

Juf Marlinda Schaap


Leerkracht groep 8b


ma, do en vr

marlinda.schaap@destroming.eu

Juf Jolanda van der Pijl

Leerkracht groep 8b
Coördinator lezen


di en wo

jolanda.vanderpijl@destroming.eu

Juf Janike Schoenmakers


Ondersteuning gedrag groep 1 en 2
Coördinator Kanjer


ma en vr

janike.schoenmakers@destroming.eu

Juf Marijke Langerak

Klassenassistente
Conciërge


ma.mo, di.mo, wo en do.mo

marijke.langerak@destroming.eu

Juf Dianne Baggerman

Onderwijsassistente
Coördinator tussenschoolse opvang


alle ochtenden

dianne.baggerman@destroming.eu

Juf Ditta Bassa

Onderwijsassistente


di.mo en do.mo

ditta.bassa@destroming.eu

Juf Jeanine de Heer

Onderwijsassistente
Coördinator tussenschoolse opvang


ma, di, do, vr


jeanine.deheer@destroming.eu

Juf Inge Wemmenhove

Onderwijsassistente


ma.mi en wo

inge.wemmenhove@destroming.eu

Meester Theo Rijkers

All rounder


ma, di, wo en vr.mo

-