Ons team

Ervaar ons gevarieerde team!

Meester
Johan Nieuwkoop

Directeur


ma t/m do

directie@hetbaken-werkendam.nl

Juf Henrike
Visser

Intern begeleider &
Leerplein onderbouw

ma, di en do

h.visser@hetbaken-werkendam.nl

Juf Carolien
van Mourik

Intern begeleider &
Leerplein bovenbouw

di t/m vr

c.vanmourik@hetbaken-werkendam.nl

Juf Melina
Faber

Leerkracht groep 1a
Coördinator cultuur

ma t/m wo

m.faber@hetbaken-werkendam.nl

Juf Elike
van Oosten

Leerkracht groep 1a en 1c


ma en do

e.vanoosten@hetbaken-werkendam.nl

Juf Sietske
Post

Leerkracht groep 1b / 2b


ma t/m vr

s.post@hetbaken-werkendam.nl

Juf Anita
Vogel

Leerkracht groep 1c


di t/m do

a.vogel@hetbaken-werkendam.nl

Juf José
de Kloe

Leerkracht groep 2a


ma en di

j.dekloe@hetbaken-werkendam.nl

Juf Mien de Peuter


Leerkracht groep 2a


wo t/m vr

m.depeuter@hetbaken-werkendam.nl

Juf Riëtte
de Vries

Leerkracht groep 3a


ma t/m wo*

r.devries@hetbaken-werkendam.nl

Juf Yvonne
Verweij

Leerkracht groep 3a


wo* t/m vr

y.verweij@hetbaken-werkendam.nl

Juf Carolien
Hoeke

Leerkracht groep 3b
Coördinator Kanjer


ma en vr

c.hoeke@hetbaken-werkendam.nl

Juf Deborah
Bok

Leerkracht groep 3b (di t/m do)
Ondersteuning middenbouw (ma en vr)


ma t/m vr

d.bok@hetbaken-werkendam.nl

Juf Anja
de Boer

Leerkracht groep 4a


ma en di

a.deboer@hetbaken-werkendam.nl

Juf Charlotte
van den Heuvel

Leerkracht groep 4a en 8b


di t/m vr

c.vandenheuvel@hetbaken-werkendam.nl

Juf Connie
Klop

Leerkracht groep 4b (di.mi t/m vr)
Teamleider onderbouw (di.mo en vr.mi)
Coördinator overblijven (di t/m vr)

c.klop@hetbaken-werkendam.nl

Juf Irma
Kieboom

Leerkracht groep 4b


ma en di.mo

i.kieboom@hetbaken-werkendam.nl

Juf Wil
voor den Dag

Leerkracht groep 5a


di en wo

w.voordendag@hetbaken-werkendam.nl

Meester Jan Willem
Ouwendijk

Leerkracht groep 5a (ma, do en vr)
Ondersteuning werkdruk (wo)

jw.ouwendijk@hetbaken-werkendam.nl

Meester Piet
Bos

Leerkracht groep 5b


ma, di, do en vr

p.bos@hetbaken-werkendam.nl

Juf Mariëlle
Oudshoorn

Leerkracht groep 5b (wo)
Ondersteuning arrangementen (di en do)

m.oudshoorn@hetbaken-werkendam.nl

Juf Eline
Bouman

Leerkracht groep 6a


ma t/m vr

e.bouman@hetbaken-werkendam.nl

Juf Tineke
Zaal

Leerkracht groep 6a (di en do*)
Coach startende leerkrachten


(Eerste halfjaar met zwangerschapsverlof)

t.zaal@hetbaken-werkendam.nl

Meester Ronald
Feij

Leerkracht groep 6b/7b
Coördinator Kanjer


ma t/m vr

r.feij@hetbaken-werkendam.nl

Juf Marjon
Schaddelee

Leerkracht groep 7a
Coördinator Engels

ma t/m vr

m.schaddelee@hetbaken-werkendam.nl

Meester Ronald
van der Kruk

Leerkracht groep 7c (ma, do en vr)
Teamleider bovenbouw (di)
Coördinator stagiaires (wo)

r.vanderkruk@hetbaken-werkendam.nl

Meester Kees
Lagewaard

Leerkracht groep 7c (di en wo)
Coördinator ICT (ma en do)


k.lagewaard@hetbaken-werkendam.nl

Meester Johan
Steketee

Leerkracht groep 8a
Coördinator ICT (di.mi)

ma t/m vr

j.steketee@hetbaken-werkendam.nl

LIO-juf Nienke Golverdingen

Leerkracht in opleiding groep 8a


di en wo

n.golverdingen@hetbaken-werkendam.nl

Juf Marjan
Goelema

Leerkracht groep 8b


ma, di.mo*, wo, do en vr

m.goelema@hetbaken-werkendam.nl

Juf Esther
Cornet

Invalleerkracht


verschillende dagen

-

Juf Annemarie
van den Herik

Onderwijsassistente


ma, di en do

a.vandenherik@hetbaken-werkendam.nl

Juf Rebecca
van den Hoek

Onderwijsassistente


ma.mo, di.mo en wo

r.vandenhoek@hetbaken-werkendam.nl

Juf Britt
van Noorloos

Onderwijsassistente


di.mo, do en vr.mo

b.vannoorloos@hetbaken-werkendam.nl

Juf Marijke
Langerak

Klassenassistente


ma.mo, di.mo, wo en do.mo

m.langerak@hetbaken-werkendam.nl

Juf Heidi Klop

Administratie


ma en do (tot 15.00 uur)

administratie@hetbaken-werkendam.nl; facturen@hetbaken-werkendam.nl

Theo
Rijkers

All rounder


ma, di, wo en vr.mo

-