Ons team

Ervaar ons gevarieerde team!

Meester
Johan Nieuwkoop

Directeur


ma t/m do


directie@hetbaken-werkendam.nl

Juf Henrike
Visser

Intern begeleider &
Leerplein onderbouw

ma, di en do


h.visser@hetbaken-werkendam.nl

Juf Carolien
van Mourik

Intern begeleider &
Leerplein bovenbouw

di t/m vr

c.vanmourik@hetbaken-werkendam.nl

Juf Melina
Faber

Leerkracht groep 1a
Coördinator cultuur

ma t/m do


m.faber@hetbaken-werkendam.nl

Juf Anita
Vogel

Leerkracht groep 1b / 2b


di t/m do


a.vogel@hetbaken-werkendam.nl

Juf Elike
van Oosten

Leerkracht groep 1b / 2b


ma en vr

e.vanoosten@hetbaken-werkendam.nl

Juf Sietske
Post

Leerkracht groep 1c / 2c


ma t/m vr


s.post@hetbaken-werkendam.nl

Juf José
de Kloe

Leerkracht groep 2a


ma en di


j.dekloe@hetbaken-werkendam.nl

Juf Mien
de Peuter

Leerkracht groep 2a


wo t/m vr


m.depeuter@hetbaken-werkendam.nl

Juf Riëtte
de Vries

Leerkracht groep 3a


ma t/m wo


r.devries@hetbaken-werkendam.nl

Juf Yvonne
Verweij

Leerkracht groep 3a


wo t/m vr


y.verweij@hetbaken-werkendam.nl

Juf Deborah
Bok

Leerkracht groep 3b


ma t/m vr


d.bok@hetbaken-werkendam.nl

Juf Carolien
Hoeke

Leerkracht groep 3c
Coördinator Kanjer

ma en vr


c.hoeke@hetbaken-werkendam.nl

Juf Mariëlle
Oudshoorn

Leerkracht groep 3c


di t/m do

m.oudshoorn@hetbaken-werkendam.nl

Juf Anja
de Boer

Leerkracht groep 4a


ma en do


a.deboer@hetbaken-werkendam.nl

Juf Charlotte
van den Heuvel

Leerkracht groep 4a


di, wo en vr

c.vandenheuvel@hetbaken-werkendam.nl

Juf Connie
Klop

Leerkracht groep 4b (di.mi t/m vr)
Teamleider onderbouw (di.mo)
Coördinator overblijven (di t/m vr)


c.klop@hetbaken-werkendam.nl

Juf Irma
Kieboom

Leerkracht groep 4b


ma en di.mo


i.kieboom@hetbaken-werkendam.nl

Juf Wil
voor den Dag

Leerkracht groep 5a


di en wo

w.voordendag@hetbaken-werkendam.nl

Meester Jan Willem
Ouwendijk

Leerkracht groep 5a en 5b / 6b


ma en wo t/m vr

jw.ouwendijk@hetbaken-werkendam.nl

Meester Piet
Bos

Leerkracht groep 5b / 6b


ma, di, do en vr


p.bos@hetbaken-werkendam.nl

Meester Ronald
Feij

Leerkracht groep 6a


ma t/m vr


r.feij@hetbaken-werkendam.nl

Juf Tineke
Zaal

Leerkracht groep 6c en 8a
Coach startende leerkrachten

ma en di


t.zaal@hetbaken-werkendam.nl

Juf Eline
Bouman

Leerkracht groep 6c


di t/m vr


e.bouman@hetbaken-werkendam.nl

Juf Marjon
Schaddelee

Leerkracht groep 7a
Coördinator Engels

ma t/m vr

m.schaddelee@hetbaken-werkendam.nl

Meester Ronald
van der Kruk

Leerkracht groep 7b (ma, do en vr)
Teamleider bovenbouw (di)
Coördinator stagiaires (wo)


r.vanderkruk@hetbaken-werkendam.nl

Meester Kees
Lagewaard

Leerkracht groep 7b
Coördinator ICT

ma t/m do


k.lagewaard@hetbaken-werkendam.nl

Meester Johan
Steketee

Leerkracht groep 8a
Coördinator ICT

ma t/m vr


j.steketee@hetbaken-werkendam.nl

Juf Marjan
Goelema

Leerkracht groep 8b


ma, di, do en vr


m.goelema@hetbaken-werkendam.nl

LIO-juf Janette Korevaar

Leerkracht groep 8b


ma t/m wo


j.korevaar@hetbaken-werkendam.nl

Juf Annemarie
van den Herik

Onderwijsassistente


ma, di en do

a.vandenherik@hetbaken-werkendam.nl

Juf Rebecca
van den Hoek

Onderwijsassistente


ma.mo, di.mo en wo

r.vandenhoek@hetbaken-werkendam.nl

Juf Christine
Jansen

Onderwijsassistente


di.mi, wo en do


c.jansen@hetbaken-werkendam.nl

Juf Britt
van Noorloos

Onderwijsassistente


di.mo en do.mo

b.vannoorloos@hetbaken-werkendam.nl

Juf Marijke
Langerak

Klassenassistente


ma.mo, di.mo, wo en do.mo


m.langerak@hetbaken-werkendam.nl

Juf Isabel
van der Meij

Invalleerkracht


ma, di en do

i.vandermeij@hetbaken-werkendam.nl

Theo
Rijkers

All rounder


ma, di, wo

-