Ons team

Ervaar ons gevarieerde team!

Meester Johan Nieuwkoop

Directeur


ma t/m do

directie.hetbaken@destroming.eu

Juf Mariëlle Oudshoorn

Intern begeleider groep 5 t/m 8
Coördinator lezen


di t/m do

marielle.oudshoorn@destroming.eu

Juf Annemarie van den Herik


Leerkracht Leerplein groep 3 en 4 (di.mo)
Onderwijsassistente


ma, di en do

annemarie.vandenherik@destroming.eu

Juf Henrike Visser


Leerkracht Leerplein groep 5 en 6


ma, di en do

henrike.visser@destroming.eu

Juf Carolien van Mourik

Teamleider groep 3 t/m 5
Leerkracht Leerplein groep 7 en 8


di, do en vr

carolien.vanmourik@destroming.eu

Juf Melina Faber

Leerkracht groep 1a
Coördinator cultuur


ma en di

melina.faber@destroming.eu

Juf Ilona Versteeg

Leerkracht groep 1a
Teamleider groep 1 en 2


di t/m do

ilona.versteeg@destroming.eu

Juf Sietske Post


Leerkracht groep 1b / 2b


ma t/m vr

sietske.post@destroming.eu

Juf Janike Schoenmakers

Leerkracht groep 1c (ma)
Leerkracht groep 4b (di)
Coördinator Kanjer


ma en di

janike.schoenmakers@destroming.eu

Juf Anita Vogel


Leerkracht groep 1c


di t/m do

anita.vogel@destroming.eu

Juf José de Kloe


Leerkracht groep 2a


ma en di

jose.dekloe@destroming.eu

Juf Mien de Peuter


Leerkracht groep 2a


wo t/m vr

mien.depeuter@destroming.eu

Juf Riëtte de Vries


Leerkracht groep 3a


ma t/m wo*

riette.devries@destroming.eu

Juf Yvonne Verweij

Leerkracht groep 3a


wo* t/m vr

yvonne.verweij@destroming.eu

Juf Deborah Bok

Leerkracht groep 3b


di t/m do

deborah.bok@destroming.eu

Juf Anja de Boer


Leerkracht groep 4a


ma en di

anja.deboer@destroming.eu

Juf Nienke Golverdingen

Leerkracht groep 4a (wo t/m vr)
Leerkracht groep 8b (di.mi)


di.mi t/m vr

nienke.golverdingen@destroming.eu

Juf Charlotte van den Heuvel

Leerkracht groep 4b


ma, wo, do en vr

charlotte.vandenheuvel@destroming.eu

Juf Elike van Oosten


Leerkracht groep 5b


ma en di

elike.vanoosten@destroming.eu

Meester Jan Willem Ouwendijk

Leerkracht groep 5b (wo t/m vr)
Leerkracht De Werkplaats (ma.mo)


ma, wo, do en vr

janwillem.ouwendijk@destroming.eu

Juf Marjon Schaddelee

Leerkracht groep 5a
Coördinator Engels


ma, do en vr

marjon.schaddelee@destroming.eu

Meester Jasper van ’t Verlaat


Leerkracht in opleiding groep 5b
Coördinator Tussenschoolse Opvang


ma, di.mi, do.mi en vr.mo

jasper.vantverlaat@destroming.eu

Juf Eline Bouman


Leerkracht groep 6a


ma t/m vr

eline.bouman-baken@destroming.eu

Meester Ronald van der Kruk

Leerkracht groep 6b (ma, do en vr)
Teamleider groep 6 t/m 8 (di)
Coördinator stagiaires (wo)


ma t/m vr

ronald.vanderkruk@destroming.eu

Meester Kees Lagewaard

Leerkracht groep 6b (di en wo)
Coördinator ICT (ma en do)


ma t/m do

kees.lagewaard@destroming.eu

Meester Ronald Feij


Leerkracht groep 7a


ma t/m vr

ronald.feij@destroming.eu

Juf Marjan Goelema


Leerkracht groep 8a


ma, wo, do en vr

marjan.goelema@destroming.eu

Juf Tineke Zaal


Leerkracht groep 8a (di)
Coach startende leerkrachten (do)


di en do

tineke.zaal@destroming.eu

Meester Johan Steketee

Leerkracht groep 7b/8b
Coördinator ICT (di.mi)
Vertrouwenspersoon


ma t/m vr

johan.steketee@destroming.eu

Juf Annika Boere

Leerkracht groep 7b


di.mi.

annika.boere@destroming.eu

Juf Marlinda Schaap


Leerkracht groep 8c


ma t/m vr

marlinda.schaap@destroming.eu

Juf Carolien Hoeke


Rekenspecialist
Coördinator Kanjer
Vertrouwenspersoon


ma en vr

carolien.hoeke@destroming.eu

Juf Heidi Klop


Administratie


ma en di (tot 15.00 uur)

administratie.hetbaken@destroming.eu; facturen.hetbaken@destroming.eu

Juf Marijke Langerak

Klassenassistente


ma.mo, di.mo, wo en do.mo

marijke.langerak@destroming.eu

Juf Ditta Bassa

Onderwijsassistente


Vervangt juf Britt tijdens het zwangerschapsverlof op
di.mo en do.mo

ditta.bassa@destroming.eu

Juf Britt van Noorloos

Onderwijsassistente


Di.mo en do.mo

britt.vannoorloos@destroming.eu

Meester Theo Rijkers

All rounder


ma, di, wo en vr.mo

-

Juf Wil voor den Dag


Vaste invaller


Wisselende dagen

wil.voordendag@destroming.eu