Ons team

Ervaar ons gevarieerde team!

Meester Johan Nieuwkoop

Directeur


ma t/m do

directie.hetbaken@destroming.eu

Juf Anita Ruiter


Intern begeleider groep 1 t/m 3


di en vr.mo

anita.ruiter@destroming.eu

Juf Mariëlle Oudshoorn

Intern begeleider groep 4 t/m 8
Coördinator lezen


di, do en vr

marielle.oudshoorn@destroming.eu

Juf Annemarie van den Herik

Leerkracht Leerplein groep 3 en 4 (di.mo)
Onderwijsassistente


ma, di en do

annemarie.vandenherik@destroming.eu

Juf Henrike Visser


Leerkracht Leerplein groep 5 en 6


ma en do.mi

henrike.visser@destroming.eu

Juf Carolien van Mourik

Leerkracht Leerplein groep 7 en 8
Teamleider groep 3 t/m 5


di, do en vr

carolien.vanmourik@destroming.eu

Juf Melina Faber

Leerkracht groep 1a (ma en di)
Begeleiding arrangementen Gedrag (wo)
Coördinator cultuur


ma t/m wo

melina.faber@destroming.eu

Juf Ilona Versteeg

Leerkracht groep 1a (wo en do)
Teamleider groep 1 en 2 (di)


di t/m do

ilona.versteeg@destroming.eu

Juf Janike Schoenmakers

Leerkracht groep 1b / 2b (ma en vr.mo)
Coördinator Kanjer (vr.mi)


ma en vr

janike.schoenmakers@destroming.eu

Juf Anita Vogel

Leerkracht groep 1b / 2b


di t/m do

anita.vogel@destroming.eu

Juf Ankie de Peuter

Leerkracht groep 1c


ma en di

ankie.depeuter@destroming.eu

Juf Louise Buijense

Leerkracht groep 1c


wo t/m vr

louise.buijense@destroming.eu

Juf José de Kloe


Leerkracht groep 2a


Momenteel met zwangerschapsverlof

jose.dekloe@destroming.eu

Juf Hester van Rijswijk

Leerkracht groep 2a


ma en vr

hester.vanrijswijk@destroming.eu

Juf Mien de Peuter


Leerkracht groep 2a


di t/m do

mien.depeuter@destroming.eu

Juf Sietske Zoutewelle

Leerkracht groep 2c


ma t/m wo

sietske.zoutewelle@destroming.eu

Juf Liesbeth de Heer


Leerkracht groep 2c


do en vr

liesbeth.deheer@destroming.eu

Juf Anja de Boer


Leerkracht groep 3a


ma t/m wo*

anja.deboer@destroming.eu

Juf Yvonne Verweij


Leerkracht groep 3a


wo* t/m vr

yvonne.verweij@destroming.eu

Juf Riëtte de Vries


Leerkracht groep 3b


ma, wo en vr

riette.devries@destroming.eu

Juf Deborah Bok


Leerkracht groep 3b


di en do

deborah.bok@destroming.eu

Juf Nienke Golverdingen

Leerkracht groep 4a


ma t/m vr

nienke.golverdingen@destroming.eu

Juf Charlotte van den Heuvel

Leerkracht groep 4b


ma t/m vr

charlotte.vandenheuvel@destroming.eu

Juf Elike van Oosten


Leerkracht groep 5a


ma en di

elike.vanoosten@destroming.eu

Meester Jan Willem Ouwendijk

Leerkracht groep 5a (wo t/m vr)
Leerkracht De Werkplaats (ma.mi)


ma, wo, do en vr

janwillem.ouwendijk@destroming.eu

Juf Marjon Schmidt

Leerkracht groep 5b
Coördinator Engels


ma, wo, do en vr

marjon.schmidt@destroming.eu

Meester Jasper van ’t Verlaat

Leerkracht groep 5b (di en do.mo)
Onderwijsassistent (ma.mo, do.mi en vr.mo)
Coördinator Tussenschoolse Opvang


ma, di, do en vr.mo

jasper.vantverlaat@destroming.eu

Juf Eline Bouman


Leerkracht groep 6a


ma, wo, do en vr

eline.bouman-baken@destroming.eu

Juf Connie Klop


Leerkracht groep 6a en 8b


di (groep 6a)
wo (groep 8b)

connie.klop@destroming.eu

Meester Ronald Feij



Leerkracht groep 6b


ma t/m vr

ronald.feij@destroming.eu

Meester Ronald van der Kruk

Leerkracht groep 7a (ma, do en vr)
Teamleider groep 6 t/m 8 (di)
Coördinator stagiaires (wo)


ma t/m vr

ronald.vanderkruk@destroming.eu

Meester Kees Lagewaard

Leerkracht groep 7a (di en wo)
Coördinator ICT (ma)


ma t/m wo

kees.lagewaard@destroming.eu

Meester Johan Steketee

Leerkracht groep 7b
Coördinator ICT (di.mi)
Vertrouwenspersoon


ma t/m vr

johan.steketee@destroming.eu

Juf Annika Boere

Leerkracht groep 7b


di.mi

annika.boere@destroming.eu

Juf Marjan Goelema


Leerkracht groep 8a


ma, wo, do en vr

marjan.goelema@destroming.eu

Juf Tineke Zaal


Leerkracht groep 8a (di)
Coach startende leerkrachten (do)


di en do

tineke.zaal@destroming.eu

Juf Marlinda Schaap


Leerkracht groep 8b


Momenteel met zwangerschapsverlof

marlinda.schaap@destroming.eu

Juf Jolanda van der Pijl

Leerkracht groep 8b


ma, di en do

jolanda.vanderpijl@destroming.eu

Juf Carolien Hoeke


Rekenspecialist
Coördinator Kanjer
Vertrouwenspersoon


ma en vr.mo

carolien.hoeke@destroming.eu

Juf Heidi Klop


Administratie


ma en di (tot 15.00 uur)

administratie.hetbaken@destroming.eu; facturen.hetbaken@destroming.eu

Juf Wil voor den Dag


Vaste invaller


wil.voordendag@destroming.eu

Juf Marijke Langerak

Klassenassistente
Conciërge


ma.mo, di.mo, wo en do.mo

marijke.langerak@destroming.eu

Juf Dianne Baggerman

Onderwijsassistente


alle ochtenden

dianne.baggerman@destroming.eu

Juf Ditta Bassa

Onderwijsassistente


di.mo en do.mo

ditta.bassa@destroming.eu

Juf Jeanine de Heer


Onderwijsassistente


ma, di, do, vr


jeanine.deheer@destroming.eu

Juf Britt van Noorloos

Onderwijsassistente


di.mo en do.mo

britt.vannoorloos@destroming.eu

Juf Inge Wemmenhove

Onderwijsassistente


ma.mi en wo

inge.wemmenhove@destroming.eu

Meester Theo Rijkers

All rounder


ma, di, wo en vr.mo

-

Juf Lennie van Wijk

Sport, dans en creatieve vakken


vr.mi

-