Ons team

Ervaar ons gevarieerde team!

Meester Johan Nieuwkoop

Directeur


ma t/m do

directie@hetbaken-werkendam.nl

Juf Henrike Visser


Intern begeleider groep 1 t/m 4
Leerkracht Leerplein groep 5 en 6


ma, di en do

h.visser@hetbaken-werkendam.nl

Juf Mariëlle Oudshoorn

Intern begeleider groep 5 t/m 8
Coördinator lezen


di t/m do

m.oudshoorn@hetbaken-werkendam.nl

Juf Carolien van Mourik

Teamleider groep 3 t/m 5
Leerkracht Leerplein groep 7 en 8


di, do en vr

c.vanmourik@hetbaken-werkendam.nl

Juf Melina Faber

Leerkracht groep 1a
Coördinator cultuur


ma en di

m.faber@hetbaken-werkendam.nl

Juf Ilona Versteeg

Leerkracht groep 1a
Teamleider groep 1 en 2


di t/m do

i.versteeg@hetbaken-werkendam.nl

Juf Sietske Post


Leerkracht groep 1b / 2b


ma t/m vr

s.post@hetbaken-werkendam.nl

Juf Janike Schoenmakers

Leerkracht groep 1c (ma)
Leerkracht groep 4b (di)
Coördinator Kanjer


ma en di

j.schoenmakers@hetbaken-werkendam.nl

Juf Anita Vogel


Leerkracht groep 1c


di t/m do

a.vogel@hetbaken-werkendam.nl

Juf José de Kloe


Leerkracht groep 2a


ma en di

j.dekloe@hetbaken-werkendam.nl

Juf Mien de Peuter


Leerkracht groep 2a


wo t/m vr

m.depeuter@hetbaken-werkendam.nl

Juf Riëtte de Vries


Leerkracht groep 3a


ma t/m wo*

r.devries@hetbaken-werkendam.nl

Juf Yvonne Verweij

Leerkracht groep 3a


wo* t/m vr

y.verweij@hetbaken-werkendam.nl

Juf Carolien Hoeke

Leerkracht groep 3b
Coördinator Kanjer
Vertrouwenspersoon


ma, di en vr

c.hoeke@hetbaken-werkendam.nl

Juf Charlotte Kant

Leerkracht groep 3b


wo en do


c.kant@hetbaken-werkendam.nl

Juf Deborah Bok

Leerkracht groep 3b
Leerkracht ondersteuning


Momenteel met zwangerschapsverlof

d.bok@hetbaken-werkendam.nl

Juf Anja de Boer


Leerkracht groep 4a


ma en di

a.deboer@hetbaken-werkendam.nl

Juf Nienke Golverdingen

Leerkracht groep 4a (wo t/m vr)
Leerkracht groep 8b (di.mi)


di.mi t/m vr

n.golverdingen@hetbaken-werkendam.nl

Juf Charlotte van den Heuvel

Leerkracht groep 4b


ma, wo, do en vr

c.vandenheuvel@hetbaken-werkendam.nl

Juf Marjon Schaddelee

Leerkracht groep 5a
Coördinator Engels


ma, do en vr

m.schaddelee@hetbaken-werkendam.nl

Juf Wil voor den Dag


Leerkracht groep 5a


di en wo

w.voordendag@hetbaken-werkendam.nl

Juf Elike van Oosten


Leerkracht groep 5b


ma en di

e.vanoosten@hetbaken-werkendam.nl

Meester Jan Willem Ouwendijk

Leerkracht groep 5b (wo t/m vr)
Leerkracht De Werkplaats (ma.mo)


ma, wo, do en vr

jw.ouwendijk@hetbaken-werkendam.nl

Juf Eline Bouman


Leerkracht groep 6a


ma t/m vr

e.bouman@hetbaken-werkendam.nl

Meester Ronald van der Kruk

Leerkracht groep 6b (ma, do en vr)
Teamleider groep 6 t/m 8 (di)
Coördinator stagiaires (wo)


ma t/m vr

r.vanderkruk@hetbaken-werkendam.nl

Meester Kees Lagewaard

Leerkracht groep 6b (di en wo)
Coördinator ICT (ma en do)


ma t/m do

k.lagewaard@hetbaken-werkendam.nl

Meester Ronald Feij


Leerkracht groep 7a


ma t/m vr

r.feij@hetbaken-werkendam.nl

Juf Marjan Goelema


Leerkracht groep 8a


ma, wo, do en vr

m.goelema@hetbaken-werkendam.nl

Juf Tineke Zaal


Leerkracht groep 8a (di)
Coach startende leerkrachten (do)


di en do

t.zaal@hetbaken-werkendam.nl

Meester Johan Steketee

Leerkracht groep 7b/8b
Coördinator ICT (di.mi)
Vertrouwenspersoon


ma t/m vr

j.steketee@hetbaken-werkendam.nl

LIO-juf Charlotte Dubbeldam

Leerkracht in opleiding groep 7b


ma.mi, di en wo

c.dubbeldam@hetbaken-werkendam.nl

Juf Marlinda Schaap


Leerkracht groep 8c


ma t/m vr

m.schaap@hetbaken-werkendam.nl

Juf Heidi Klop


Administratie


ma en di (tot 15.00 uur)

administratie@hetbaken-werkendam.nl; facturen@hetbaken-werkendam.nl

Meester Jasper van ’t Verlaat

Onderwijsassistent
Coördinator Tussenschoolse Opvang


ma, di.mi, do.mi en vr.mo

j.van'tverlaat@hetbaken-werkendam.nl

Juf Marijke Langerak

Klassenassistente


ma.mo, di.mo, wo en do.mo

m.langerak@hetbaken-werkendam.nl

Juf Annemarie van den Herik

Onderwijsassistente
Leerkracht Leerplein groep 3 en 4 (di.mo)


ma, di en do

a.vandenherik@hetbaken-werkendam.nl

Juf Rebecca van den Hoek

Onderwijsassistente


ma.mo, di.mo en wo

r.vandenhoek@hetbaken-werkendam.nl

Juf Ditta Bassa

Onderwijsassistente


Vervangt juf Britt tijdens het zwangerschapsverlof op
di.mo en do.mo

d.bassa@hetbaken-werkendam.nl

Juf Britt van Noorloos

Onderwijsassistente


Momenteel met zwangerschapsverlof
Daarna: di.mo en do.mo

b.vannoorloos@hetbaken-werkendam.nl

Meester Theo Rijkers

All rounder


ma, di, wo en vr.mo

-